Wyjątkowe restauracje na świecie, gdzie warto zabrać kobietę

Niniejszy artykuł pod tytułem Luksusowa marka – TOP7 najbardziej luksusowych marek nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Luksusowa marka – TOP7 najbardziej luksusowych marek należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Wyjątkowe restauracje na świecie – to właśnie je weźmiemy pod lupę w dzisiejszym artykule.  Być może któraś z nich znajdzie się akurat Twojej okolicy! Odpowiedź na pytanie, gdzie warto zabrać kobietę, nie jest tak prosta, na jaką się może wydawać. Podpowiemy, jakie są idealne miejsca na wieczorny wypad, będące gwarantem udanej randki.

Restauracje na świecie – co przesądza o ich prestiżu?

Wyjątkowe restauracje występują na całym świecie. Decyduje o tym położenie geograficzne, jakość obsługi, niepowtarzalna atmosfera… czynników jest wiele. Poniżej przedstawiamy propozycje miejsc idealnych na wieczorny wypad z ukochaną osobą.

Wyjątkowe restauracje na świecie – propozycje

The Rock, Zanzibar

Jej lokalizacja to maleńka skalna wysepka położona na Oceanie Indyjskim. Jeśli zastanawiasz się nad odwiedzeniem tego miejsca, przyda się informacja, że do restauracji możesz dojść lub dopłynąć.

The Grotto, Rayavadee, Krabi, Tajlandia

Jeżeli szukasz romantycznego miejsca idealnego do spędzenia wieczoru z ukochaną osobą, będzie to strzał w dziesiątkę. Jaskinia, w której mieści się restauracja, zlokalizowana jest na plaży Phra Nang.

Osteria Francescana, Modena, Włochy

Jeśli szukasz przysmaków kuchni włoskiej, ale podanych w innowacyjnej formie, to miejsce koniecznie musisz odwiedzić. Według wielu rankingów jest to najlepsza restauracja na świecie

Restaurante el Centro Guayadeque Gran Canaria, Hiszpania

Lokalizacją tego miejsca jest urokliwa jaskinia. Delikatny chłód panujący w jej wnętrzu sprawi, że łatwiej będzie Ci znieść tamtejsze upały.

Checkers Downtown, Los Angeles, Stany Zjednoczone

Z okien restauracji rozlega się urokliwy widok na centrum Miasta Aniołów. Jeśli szukasz połączenia elegancji, wyrafinowania oraz przytulności, to miejsce właśnie dla Ciebie. Szczególnie polecamy wizytę wieczorem.

Redwoods Treehous, Nowa Zelandia

Restauracja jest przepięknym architektonicznym cudem, zbudowanym na ponad 40-metrowym drzewie. Oferuje przepiękny widok na otaczający ją las sekwoi. Jeśli szukasz miejsca ekologicznego i położonego w oryginalnej lokalizacji – jest to idealny wybór.

Gaggan Bangkok, Tailandia

Jedyna restauracja azjatycka znajdująca się w pierwszej piątce najlepszych restauracji na świecie. Jej szef kuchni jest znany z tego, że potrafi podrzeć całkowicie menu i zaraz potem układać nowe. Jeśli chciałbyś ją odwiedzić, musisz się spieszyć, mimo odniesionego sukcesu i popularności restauracja zostanie zamknięta w 2020 r.

W każdym miejscu możemy znaleźć specjalne miejsca. Wyjątkowe restauracje na świecie to nie tylko ten ranking. Zachęcamy do poszukiwania ciekawych miejsc także i w Twojej okolicy.