Tarot Online

Sprawdziliśmy, ile kosztuje prywatna wyspa

Własna wyspa to marzenie wielu bogaczy. Może czas najwyższy, by je spełnić? Postanowiliśmy sprawdzić, ile kosztuje prywatna wyspa!

Ile kosztuje prywatna wyspa?

#1 Agios Thomas, Grecja

agios thomas

https://pin.it/lwmkqidgoqjolt

Agios Thomas zlokalizowana jest w Zatoce Sarońskiej o powierzchni równej 120 hektarów. Wyspa jest obecnie niezagospodarowana, można do niej w łatwy sposób dojechać taksówką wodną, np. z Aten. Ile kosztuje prywatna wyspa? Agios Thomas może być Twoja, jeśli masz w portfelu 15 milionów euro.

#2 Kaubach Island, Kanada

kaubach island

https://pin.it/ei6mvwglejhot2

Jeśli marzy Ci się własna wyspa, warto się zainteresować obszarami Nowej Szkocji – to prowincja Kanady leżąca nad Atlantykiem, składająca się z szeregu drobnych wysp, z których wiele jest na sprzedaż. Jedną z nich jest Kaubach Island. To malownicza prywatna wyspa położona w pobliżu słynnego nadmorskiego miasteczka Chester. Na terenie wyspy znajduje się ogromna rezydencja, cena tej nieruchomości to prawie 6 milionów dolarów kanadyjskich, co w przeliczeniu na euro daje prawie 4 miliony.

#3 Isola Ravaiarina, Włochy

isola ravaiarina

https://pin.it/qv56oy6lh5msk6

Isola Ravaiarina to wyspa z restauracją, apartamentowcami i hodowlą ryb położona w lagunie Grado we Włoszech. Wyspa ma duży potencjał turystyczny, na jej terenie znajduje się nieduży port. Ile kosztuje prywatna wyspa? Obecny właściciel wystawił ją na sprzedaż za 3 miliony euro.

#4 Salonpää, Finlandia

salonpaa

https://pin.it/4yfz4a75pupl7j

Salonpää to mała prywatna wyspa z domkiem I sauna, znajdująca się na północnym jeziorze Konnevesi w Finlandii. Domek ma 40 metrów kwadratowych i składa się z salonu, sypialni, sauny i dużego tarasu. Wyspa została wystawiona na sprzedaż za 99 tysięcy euro.

#5 Charles Island, Kanada

charles island

https://pin.it/no2xwogv4ks47m

Dobrze zalesiona, niezabudowana prywatna wyspa z małym portem to idealny raj na wakacje. W pobliżu wyspy znajduje się wiele sklepów, nie jest więc ona tak zupełnie oddalona od cywilizacji. Aby ją kupić, trzeba się przygotować na wydatek rzędu minimum 200 000 euro.

#6 Półwysep Canoe, Kanada

canoe peninsula

https://pin.it/k4pbdwpv6isupm

Ten wspaniały półwysep znajduje się w doskonałej lokalizacji, w pobliżu Canoe Lake i Kegeshook. Rzadka nieruchomość została wystawiona na sprzedaż za prawie 250 tysięcy euro. W cenie właściciel otrzymuje gratis 6 – kołową amfibię do dyspozycji.

#7 Mannion Island, Irlandia

Wyspa Mannion zlokalizowana jest w malowniczej zatoce Dunmanus. Na wyspie nie znajdziemy żadnych budynków ani konstrukcji, energię elektryczną można dostarczać za pomocą paneli słonecznych lub wodnych turbin. W pobliżu wyspy znajduje się spacerowe molo, ta wyjątkowa irlandzka nieruchomość kosztuje tylko 150 tysięcy euro!