Tarot Online

Jak wygrać na loterii?

Chcesz wygrać pieniądze na loterii?  Wcale nie musisz iść do wróżki, choć to zawsze one „reklamują się” z takimi przepowiedniami. Dlaczego tak piszemy? Ponieważ już dziś możesz sam sobie wywróżyć wygraną na loterii. Jak? Tego dowiesz się czytając poniższy tekst.

Jak wygrać na loterii? Postaw sam karty Tarota

Tak! Możesz sam postawić karty Tarota i nie potrzebujsz do tego żadnego kursu. Wystarczy, że założysz konto na stronie www.tarot-online.com.pl. Takie utworzenie profilu jest całkowicie darmowe wraz z wyciągnięciem jednej karty co 24 godziny. Jeśli potrzebujemy nieograniczonej ilości stawiania kart mamy możliwość wykupienia konta premium. Czy to nie jest proste?

Bez wychodzenia z domu i straty czasu na dojazd, a co najważniejsze kwota za konto „VIP” nie sięga nawet 100 złotych.
To dobrze, bo porównując wizytę w wróżki, która zazwyczaj za postawienie kart życzy sobie kilka stówek jest to opłacalna alternatywa.

Jakie karty w Tarocie mogą oznaczać wygraną na loterii?

Przede wszystkim są to wszystkie postacie, które siedzą. Wszystkie te, które stoją, jadą, idą czy klęczą są oznaką niskiego statusu majątkowego. Jeśli więc, wylosujesz między innymi:

  • Cesarzową,
  • Króla Denarów,
  • Koło Fortuny,
  • Asa Denarów,

Wystrzegaj się natomiast karty Śmierci i Wieży, które na pewno nie oznaczają wygranej na loterii.

Tarot – jak zadać pytanie, by wygrać pieniądze?

Najważniejsza jest koncentracja, a więc przed zadaniem pytania i wybraniem karty wycisz swój umysł i skup się na tym o co chcesz zapytać.

Twoje pytanie powinno być jak najprościej zbudowane. Nie kombinuj, nie owijał w bawełne i miej przy tym szczerze intencje, a uzyskasz to czego chcesz wiedzieć.
Niżej znajdziesz przykłady prawidłowo sformułowanego pytania.

  1. Czy w najbliższym czasie wygram na loterii?
  2. Czy wygram pieniądze na loterii?
  3. Czy los na loterii przyniesie mi wygraną?
  4. Czy będę bogaty?

Pytanie, które jest krótkie, proste i treściwe to istotna rola w stawaniu kart Tartoa. Dzięki precyzji wiemy czego chcemy się dowiedzieć, a więc odpowiedź też będzie dobra.

Nie można zapominać, również o intuicji, pierwszych skojarzeniach, myślach, odczuciach i przeczuciach to wszystko da nam dobrze zinterpretowaną kartę. Ćwicz więc, każdego dnia, aby udoskonalać swoje umiejętności w Tarocie.
Poświęć czas, a napewno będzie Ci łatwiej odgadnąć fortunę z loterii. Skorzystaj z Tarota Online i sprawdź czy w najbliższym czasie będziesz tym szczęściarzem, który wygrał na loterii.