Tarot Online

Wybieramy najpiękniejsze pudełka na prezenty korporacyjne

Niestandardowe opakowania są bardzo cenione w e-commerce, ale jak się okazuje, nie tylko ta branża je uwielbia. Sprawdzają się one doskonale także jako unikatowe pudełka na prezenty korporacyjne. Oto najpiękniejsze pomysły ze świata biznesu!

Najpiękniejsze pudełka na prezenty korporacyjne

Jeśli chodzi o pudełka na prezenty korporacyjne, to zdecydowanie dominują pudełka z przegródkami, w których można umieścić artykuły różnego rodzaju. Wystarczy spojrzeć na eleganckie pudełka Coco & Bean. Wyróżnia je minimalistyczny design i luksusowy charakter. W opakowaniu znalazły się słodycze oraz butelka wina przewiązana wstążką, a także spersonalizowana karta podarunkowa.

pudełka na prezenty korporacyjne Coco Bean

https://pin.it/k3s2gxamr4f4ga

Wśród korporacyjnych opakowań na upominki można też znaleźć pudełka, które są bardzo oryginalne, np. otwierają się wielopoziomowo lub posiadają wysuwane dno. Poniżej przedstawiamy przykład firmowego pudełka z nadrukiem z marmuru, którego wnętrze zadrukowano czarnym kolorem i naniesiono na nie złotą folię oraz spersonalizowany napis, wykonany złotą czcionką na wewnętrznej pokrywie.

wielopoziomowe pudełka na prezenty korporacyjne

https://pin.it/ev3ba624r3uvsz

Bardzo modne pudełka dla biznesu to także opakowania na wino. Nam w szczególności spodobały się te z kartonu. W pudełku wyposażonym we wkładki trunek nie ulegnie zniszczeniu, a jego wygląd można w pełni dostosować do identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa. Poniżej widzimy, że logotypy mogą się znaleźć nie tylko na wierzchu pudełka, ale i także na bocznych ściankach. Takie rozwiązanie podkreśla prestiż upominku!

pudełka na wino

https://pin.it/jvmkobkhguloeo

Gdzie można kupić oryginalne pudełka na prezenty korporacyjne?

Zastanawiasz się, gdzie można zamówić oryginalne pudełka na prezenty korporacyjne dla firmy? Warto zainteresować się ofertą producenta opakowań firmy Packhelp. Wśród klientów Packhelp można znaleźć między innymi firmy z Polski, Czech, Francji, Niemiec i krajów skandynawskich – zarówno sklepy internetowe, jak i klientów biznesowych.

Jednym z ciekawych projektów, które realizowała firma, były czarne pudełka dla holenderskiej firmy Lightspeed. Opakowania te posłużyły jako oprawa dla nagród na zorganizowanej przez Lightspeed corocznej konferencji Partner Summit. W eleganckich kartonowych pudełkach znalazły się statuetki dla zwycięzców odbywającej się w ramach konferencji gali.

pudełka na prezenty korporacyjne Packhelp

https://pin.it/wheit5a5zvrk7z

Oryginalne opakowania mogą się przyczynić do zbudowania pozytywnego wizerunku firmy oraz wpłynąć na odbiór podarunku przez obdarowywaną osobę. Pudełka produkowane przez Packhelp są tego doskonałym przykładem. Dzięki wyjątkowemu design klienci zapamiętują markę i dobrze ją wspominają. Logotyp firmy umieszczony w widocznym miejscu na opakowaniu doskonale ją reklamuje.