Sejf domowy – luksus w złocie i dla złota

Niniejszy artykuł pod tytułem Luksusowa marka – TOP7 najbardziej luksusowych marek nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Luksusowa marka – TOP7 najbardziej luksusowych marek należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Jesteś w stanie wyobrazić sobie sejf? Na pewno tak. Widzisz metalowy, czworokątny przedmiot, który swoim wyglądem raczej nie zabija. Teraz wyobraź sobie sejf ze złota, oczy na pewno zaświeciły Ci się jasnym blaskiem. Tylko to wcale nie musi być w twojej wyobraźni, zobacz najdroższy sejf domowy na świecie.

Sejf na miarę szaleństwa

Jak wszystkim wiadomo sejfy nie od dziś służą nam do ukrywania naszych kosztowności i sekretów. Złoto, diamenty, broń czy papiery akcyjne to są rzeczy, które znajdziemy w sejfie domowym. Jest jednak firma Boca do Lobo, która przełamała stereotypowy wygląd tych blaszanych skrytek i wyprodukowała sejf ze złota. Jak myślisz czy to dość rozsądny pomysł? Teraz nie wiadomo czy kraść zawartość czy cały sejf.

Luksusowy sejf w domu „ Millionaire”

Możesz zastanawiać się dlaczego producent wydał szafkę ze złota, która ma właśnie skrywać złoto, ale chyba nie musisz tłumaczyć „hiperluksusu” w czystej postaci. Na świecie żyją tacy ludzie, którzy o czymś takim zapewne marzyli, więc czemu tego nie wykorzystać?

Połączenie marzenia o niezawodności i luksusowym wyglądzie zostało zmaterializowane.

Mebel pokryty jest złotem od góry do dołu, jak i w środku. Sejf w sam sobie jest pięknem, a jak wiadomo firma Boca do Lobo robi każdy swój sejf z niepowtarzalną dokładnością. Dlatego tutaj wszystkie elementy, nawet te najmniejsze są wykonane z ogromną starannością. Ten złoty mebel jest na tyle piękny i tak przyciąga uwagę, że patrzący na niego jest w stanie zapomnieć o jego zawartości.

Sejf domowy – luksus w złocie i dla złota

Ciekawym dodatkiem jest uchwyt sejfu, który przypomina ster statku, a tym samym nawiązuję do bogatej morskiej historii Portugalii. Ster to nie tylko ozdoba, a otwarcie sejf, gdy po wpisaniu kombinacji trzeba będzie go otworzyć. Taki szyfr będziemy musieli wprowadzić, gdy znajdziemy jego miejsce wśród kół zębatkowych.

Sejf domowy – luksus w złocie i dla złota

Jego wygląd jest unikatowy, i trzeba przyznać, że inne sejfy dostępne na rynku, przy tym modelu wypadają dość blado. Biorąc pod uwagę wykwintność szczegółów oraz wykończenie na wysokim poziomie śmiało można powiedzieć, że jest to jeden z najbardziej luksusowych egzemplarzy na rynku. Jest to propozycja dla ludzi, którzy nie boją się krzyczeć światu o swoim bogactwie. Wstydem byłoby chować takie cudo w piwnicy.