Tarot Online

Najdroższe pierścionki zaręczynowe na świecie – sprawdź, czy Cię na nie stać!

Gdy bilioner lub gwiazda się zakocha, to nie ma zmiłuj. Musi podarować swojej wybrance coś ekstrawaganckiego i wyjątkowego. Oto najdroższe pierścionki zaręczynowe na świecie!

Najdroższe pierścionki zaręczynowe na świecie

Najdroższe pierścionki zaręczynowe na świecie to biżuteria o wartości od 1 do 10 milionów dolarów. W przeliczeniu na polskie złotówki kwoty te mogą wynosić ponad 4 miliony złotych. Dalibyście tyle za pierścionek dla swojej wybranki? Oni dali!

#1 Pierścionek zaręczynowy Maria Carey

Maria Carey

https://pin.it/fp6hbs6qndz3jo

Maria Carey to rekordzistka, jeśli chodzi o najdroższe pierścionki zaręczynowe na świecie. Od byłego narzeczonego, bilionera James’a Packera otrzymała pierścionek z 35 karatowego złota z ogromnym diamentem o wartości równej prawie 10 milionów dolarów! Kolejny narzeczony Carey był nieco mniej hojny. Nick Cannon podarował wokalistce pierścionek, który kosztował jedynie 4 miliony dolarów.

#2 Pierścionek zaręczynowy Elizabeth Taylor

Elizabeth Taylor

https://pin.it/winwd3q2oxbjew

Jedna z największych gwiazd Hollywood, producentka filmowa, businesswoman, amerykańska aktorka i działaczka humanitarna – Elizabeth Taylor – nigdy nie narzekała na powodzenie u mężczyzn. Pierścionek zaręczynowy, który otrzymała od Richarda Burtona miał aż 33,19 karatów, biżuteria jest warta około 9 milionów dolarów.

#3 Biżuteria Bvlgari

Blue Diamond Ring

https://pin.it/whwdzrk2r6df7u

Historia marki Bvlgari zaczyna się w momencie, gdy założyciel firmy – Sotino Bulgari, postanowił założyć własny, autorski sklep z biżuterią. Dziś marka Bvlgari to jeden z bardziej znanych producentów luksusowej biżuterii. Na całym świecie są znane także perfumy oraz słodycze Bvlgari. W ofercie Bvlgari można było znaleźć także jeden z najdroższych pierścionków zaręczynowych na świecie – Blue Diamond. Kosztowność ta ma wartość około 9 milionów dolarów.

#4 Biżuteria Lorraine Schwartz

Lorraine Schwartz

https://pin.it/wyyeqsmduwlbm3

Black Lively oraz Kim Kardashian to gwiazdy, które otrzymały od swoich wybranków wyjątkowy model pierścionka zaręczynowego – ponad 15 karatowy Lorraine Schwartz. Piękny diament na platynowej obrączce kosztuje jedyne 8 milionów dolarów.

#5 Biżuteria Argyle

Argyle Ring

https://pin.it/wyyeqsmduwlbm3

Argyle Jewellers to firma znana z pięknych, kobiecych pierścionków zaręczynowych. Biżuteria Argyle kosztuje kilka milionów dolarów. Takim pierścionkiem mogła się pochwalić między innymi Anna Kournikova. 11 – karatowy różowy pierścionek w kształcie gruszki kosztował ponad 5 milionów dolarów.