Tarot Online

Najdroższe buty na świecie, o których marzą kobiety

Zapewne niejednokrotnie przy wyborze butów nachodzi Cię refleksja, że są ładne, wręcz prześliczne, ale zdecydowanie za drogie. Jak muszą więc wyglądać najdroższe buty na świecie i czy są warte swojej ceny – odpowiedź znajdziesz poniżej.

Jedyny przedmiot, którego nigdy nie jest za dużo w kobiecej garderobie… nie jedyny a podwójny. Mowa oczywiście o BUTACH. Zakładamy je na każdą okazję, muszą do nich pasować dodatki, posiadamy różne warianty i kolory a na dodatkową parę zawsze znajdziemy kilka(set) zaskórniaków. No właśnie, jedyny mankament obuwia to jego koszt. Zastanówmy się, ile kosztują i jak wyglądają najdroższe buty na świecie.

najdrozsze-buty-swiata-o-ktorych-marza-kobiety

Żródło: https://jada-dubai.com/en/

Najdroższe buty na świecie są gwarantem najwyższej jakości…

Wraz z ceną oczywiście w parze idzie jakość wykonania. Złoto, skóra, diamenty i jedwab – to idealne połączenie tych oto czterech elementów składa się na najdroższe buty świata. Najwyższej jakości skóra ma dopasować się do nogi nowej właścicielki, złoty kolor ma przykuwać wzrok, a jedwab zapewnić wyjątkową wygodę noszenia. Ale to nie wszystko. Pozostało najważniejsze – diamenty. Szpilki olśniewają wręcz swoim spektakularnym blaskiem. Złote buciki ozdobione są setkami diamentów (dokładnie pokryte zostały przez 236 mniejszych oraz 2 duże – na czubkach). Każdy z nich charakteryzuje barwa D – w skali jubilerskiej oznacza to wyjątkową biel +.

…ale ich cena powala z nóg

Najdroższe obuwie świata to niebagatelny koszt 17 milionów USD, czyli około 62 milionów złotych. Ich projekt to wspólny wysiłek dwóch marek: Jada Dubai oraz jubilerskiej Passion Jewellers. Proces produkcji trwał ponad 9 miesięcy i miał miejsce we Włoszech. Na swojej premierze w Dubaju zaprezentowano je tylko 50 szczęśliwcom, najbogatszym ludziom i jednocześnie potencjalnym nabywcom. Miejscem prezentacji był chyba najbardziej reprezentatywny i rozpoznawalny hotel świata: Burj Al Arab Jumeirah. Być może cena okazała się jednak zbyt wysoka, gdyż buty te ciągle czekają na nową właścicielkę. Na stronie producenta można zapoznać się ze wszystkimi szczegółami oraz podziwiać zdjęcia tych niesamowitych bucików.

Najdroższe buty na świecie to obecnie tylko prototyp. Zaprojektowano je w europejskim rozmiarze 36. Jeśli ktoś zdecyduje się na zakup, ich wielkość zostanie indywidualnie dopasowana do stopy nowego właściciela, a raczej właścicielki. Powstanie tylko jedna taka para na świecie, ale czy warto aż tyle zapłacić za unikalność? Odpowiedź na to pytanie zostawiamy Wam.