Tarot Online

Luksusowe rezydencje w Polsce – TOP 5 domów na sprzedaż

Wille i rezydencje to domy, które wyróżnia nie tylko atrakcyjny wygląd, ale też przestronność oraz wykonanie z bardzo dobrej jakości materiałów. Marzy Ci się taki? Oto najbardziej luksusowe rezydencje w Polsce, dostępne na sprzedaż!

Luksusowe rezydencje w Polsce – top 5 domów, które są aktualnie na sprzedaż

#1 Rezydencja Konstancin przy Parku Zdrojowym

Nasz ranking luksusowych rezydencji w Polsce otwiera Rezydencja Konstancin. Dom jest zlokalizowany około 300 m od Parku Zdrojowego Konstancin. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 841 metrów kwadratowych. Cena tej luksusowej nieruchomości to ponad 25 milionów złotych. Dom składa się z 10 pokojów, posiada parking na 6 samochodów, podwójny wolnostojący garaż oraz ogród o powierzchni wynoszącej 2900 metrów kwadratowych.

#2 Royal Residence

Royal Residence to willa z zimowym ogrodem, znajdująca się na warszawskim Mokotowie. Zabytkowy dom zaskakuje pięknymi wnętrzami (kominki, ręcznie kładzione sztukaterie), rezydencja posiada aż 4 kondygnacje i 3 duże tarasy. Rezydencja o powierzchni użytkowej równej 700 metrów kwadratowych kosztuje 5 milionów euro.

#3 Willa na Woli Justowskiej

Trzecie miejsce w naszym rankingu zajmuje wystawiona na sprzedaż luksusowa posiadłość zlokalizowana na działce o powierzchni 1,4 hektara. Dom ma 750 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej oraz posiada bajkowy ogród z jeziorem i altaną grillową. Willa jest po remoncie, jej skrzydło rekreacyjne zostało wyposażone w kryty basen, lounge i strefę SPA. Cena luksusowej krakowskiej willi to 20 milionów złotych.

#4 Rezydencja – Dwór Polski

Rezydencja Dwór Polski to monumentalny murowany dwór, zlokalizowany w Tarczynie, około 30 km od centrum Warszawy. Dom posiada 2500 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, w tym między innymi salę teatralną ze sceną i garderobami, a także dwukondygnacyjną bibliotekę. Jego cena wynosi ponad 19 milionów złotych.

#5 Zespół pałacowo-parkowy w Siennicy

Na sprzedaż został wystawiony także dworek w gminie Siennica. Posiadłość ma ponad 9 hektarów terenu, w tym także stawy hodowlane. Zamek trzeba częściowo wyremontować, został on zbudowany przed 1740 r. oraz przebudowany na początku XIX wieku. Następnie doszło do dewastacji obiektu podczas II wojnie światowej oraz jego odbudowania przez  kolejnych właścicieli.