Tarot Online

Drogie torebki gwiazd – co noszą w Hollywood?

Interesuje Cię, co się nosi w Hollywood? Na blogu Synonim Luksusu przeczytasz o wszystkim, co jest związane z bogactwem i elitami. Dziś wzięliśmy pod lupę drogie torebki gwiazd!

Drogie torebki gwiazd – co się nosi w Hollywood?

Niektóre z Gwiazd Hollywood są wierne jednej ulubionej marce, inne pokazują się na mieście z zestawem dodatków od różnych producentów odzieży. Oto drogie torebki gwiazd!

Drogie torebki gwiazd

#1 Kim Kardashian

torebka birkin himalaya

https://pin.it/aednckc265k4tz

Kardashian jest znana z tego, że wszędzie zabiera swoją ulubioną torebkę Birkin Himalaya. Celebrytka bardzo sobie ceni także torebki Louis Vuitton. Jakiś czas temu kupiła nawet całą kolekcję miniaturowych toreb dla swoich siostrzenic. Koszt jednej sztuki to ponad tysiąc dolarów!

#2 Anne Hathaway

torebka zamszowa

https://pin.it/ybunuaydoxyepc

Hathaway jest bardzo praktyczną kobietą. Aktorkę można często zobaczyć z pięknymi brązowymi torebkami, pasującymi do różnych okazji. Szczególnie często nosi ona skórzaną torebkę marki CELINE.

#3 Angelina Jolie

torebka jolie

https://pin.it/ijm2jarmtncack

Jolie to zwolenniczka klasyki. Aktorkę można przyłapać na mieście z prostą czarną torbą Everlane. Aktorka uwielbia także klasyczne czarne torebki Louis Vuitton. Oryginalne torebki tej marki kosztują od 3 do 7 tysięcy złotych za sztukę!

#4 Jennifer Aniston

torebka tom ford

https://pin.it/ks6uitcdkqs5ma

Aniston najczęściej można zauważyć z niewielką torebką, w której znajdują się tylko najbardziej potrzebne rzeczy. Aktorka często pokazuje się z torbami marki Tom Ford. Ekskluzywne torebki są dostępne także w sklepach online i centrach handlowych w Polsce. Najnowsze modele wiosenne kosztują nawet kilka tysięcy złotych!

#5 Eva Longoria

torebka hermes

https://pin.it/6l3q3bc32rz53a

Eva Longoria gustuje zarówno w mniejszych kopertowych torebkach, jak i w tych bardziej praktycznych, większych. Jedną z lubianych przez nią marek jest luksusowy włoski Hermes. Model Hermes Birkin jest na pewno dobrze znany wielbicielom serialu „Seks w wielkim mieście”.

Poza Longorią, z torebkami Hermes pokazują się na mieście także:

  • Kate Moss,
  • Naomi Campbell,
  • Jennifer Lopez,
  • Victoria Beckham.

Drogie torebki polskich gwiazd

Jeśli chodzi o polskich celebrytów, nasze rodzime gwiazdy uwielbiają między innymi torebki Monnari, Lasocki oraz Kazar. Do ambasadorów marki Monnari należy Małgorzata Socha oraz Marcelina Zawadzka. Z kolei Kazar reklamują i polecają między innymi: Ola Ciupa, Małgorzata Rozenek – Majdań oraz Maffashion.

A Wam która z wymienionych wyżej torebek się najbardziej podoba?