Tarot Online

Czy zamożne osoby robią sobie tatuaż za uchem?

2022.08.28

2 minuty i 24 sekundy

Zdjęcie stockowe

Spis treści:
  • Tatuaż a osoby zamożne
  • Tatuaż za uchem a celebryci
  • Jaki wzór na tatuaż za uchem?
  • Czy to bardzo boli?

Niniejszy artykuł pod tytułem Luksusowa marka – TOP7 najbardziej luksusowych marek nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Luksusowa marka – TOP7 najbardziej luksusowych marek należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Tatuaż może być kolorowy, czarno-biały, dyskretny bądź widoczny i odważny. Ważne, aby był zawsze dopasowany do naszej osobowości i przemyślany, bo jest to pamiątka na całe życie, a jego usunięcie wcale łatwie i tanie nie jest. Czy tatuaż za uchem robią sobie też zamożne lub znane osoby? Czy jest on wybierany tylko przez zwykłego człowieka?

Tatuaż a osoby zamożne

Tatuaż najpierw był używany tylko podczas rytualnych obrzędów wśród wojowników w plemionach pierwotnych. Następnie został zaadoptowany do subkultury więziennej i gangów, a później wykonywali je sobie sami artyści. Aktualnie tatuaż posiada wiele charakterów, w zależności od tego, kto go sobie wybiera. Tatuują się bowiem kobiety, mężczyżni, nie zależnie od swojego wieku. Choć kiedyś wybierany tylko przez marginesowe społeczeństwo, dzisiaj króluje wśród wielu celebrytów i zamożnych osób.

Tatuaż za uchem a celebryci

Tatuaż w tym miejscu zawsze wygląda bardzo dobrze nie zależnie od statusu społecznego, ponieważ nie tylko mogą być zakryte, jak i widoczne mają w sobie coś z odrobiny elegancji, a nawet zmysłowości. Dlaczego? W końcu strefa za uchem jest jednym z miejsc erogennych, które nie każdemu pozwalamy dotknąć. Tatuaż za uchem można zobaczyć u takich celebrytów i osób zamożnych, jak:

  • Ariana Grande
  • Selena Gomez
  • Agnieszka Chylińska
  • Justin Bieber
  • Sarah Connor

Jaki wzór na tatuaż za uchem?

Taki tatuaż najcześciej wybierany był przez kobiety, które stawiały na motywy związane z przyrodą (kwiaty, księżyc) albo pierwszą literę imienia swojego dziecka czy innej osoby ukochanej, a także lecące jaskółki, serce bądź nutkę. Teraz na tatuaż za uchem decydują się też mężczyźni wybierając wzór związany z przeróżnymi wyrazami w innych językach czy małych czaszkach. Za uchem świetnie wyglądają dziary w formie półkolistej, która dopasowuje się do kształtu małżowiny usznej. Tak naprawdę, w tym miejscu można wykonać tatuaż w dowolnym stylu i wielkości, bo wszystko zależy od Twojej wizji oraz umiejętności osoby wykonującej tą usługę.

Czy to bardzo boli?

Tak tatuaż za uchem boli i jest to jeden z obszarów, gdzie ból odczuwa się bardziej. Dlaczego? Ponieważ skóra za uchem jest bardzo cienka, przez co igła dotyka kości. Oprócz tego miejsce to jest sama głowa, a więc odczuwa się bardzo duże wibracje oraz sam dźwięk maszynki jest donośny i może sprawiać niekomfortowe uczucie, zwłaszcza osobom, które na takie odgłosy są wrażliwe. Dlatego, warto się zastanowić nad tatuażem za uchem, bo nie będzie to napewno zbyt przyjemna sprawa.