Luksusowe gadżety reklamowe – które z nich warto wdrożyć w firmie

Niniejszy artykuł pod tytułem Luksusowa marka – TOP7 najbardziej luksusowych marek nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Luksusowa marka – TOP7 najbardziej luksusowych marek należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Każdego dnia powstają oryginalne nowinki technologiczne. Przynoszą ulepszenia w wielu dziedzinach życia. Ze świeżych rozwiązań może skorzystać również Twoja firma. Jak wyglądają luksusowe gadżety reklamowe, w które warto zainwestować? Zapraszamy do lektury.

Wydatki zaplanowane na gadżety reklamowe ma swoje miejsce w budżecie każdej firmy. Najczęściej są drobne artykuły biurowe produkowane na większą skalę. Masowa produkcja powoduje, że jedynym elementem wyróżniającym będzie w nich logo Twojej, a nie innej firmy. Jeśli chcesz odmienić całą tę sytuację, zapoznaj się koniecznie z naszą listą nowinek technologicznych, przydatnych zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Luksusowe gadżety reklamowe – uwaga na koszty!

Jeśli zdecydujesz się na zamówienie oryginalnych „zabawek” musisz zdawać sobie sprawę z wysokiego kosztu przedsięwzięcia. Za luksusowe gadżety reklamowe przyjdzie Ci być może więcej zapłacić, jednakże będą one gwarantem promocji Twojej firmy. Cena jednostkowa produktów waha się od 60 zł i dochodzić może aż do kilkuset złotych.

Luksusowe gadżety reklamowe – przykłady

Kamery sportowe, komputerowe, samochodowe

Mini kamerki przydadzą się w różnych sytuacjach, ułatwią też pracę oraz będą towarzyszem w trakcie wakacji czy urlopów. Obecnie można zamówić kamery sportowe, samochodowe czy 360 – wszystko z laserowym grawerem logo Twojej firmy.

Mini drukarka do zdjęć

Może warto zainwestować w gadżet, który będzie zabierany zawsze ze sobą? Jest to bezprzewodowe, korzystające z sieci wi-fi urządzenie. Niewielki rozmiar sprawia, że zmieści się wszędzie, a jej funkcjonalność jest dużą zaletą. Drukarka pozwala na wywołanie zdjęcia o rozmiarach około 5 cm x 7,5 cm bezpośrednio z telefonu komórkowego.

Futerał na komórkę

Dla wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych jest to prawdziwa gratka. Niech Cię nie zmyli „zwyczajny” wygląd zewnętrzny, futerał został zbudowany ze specjalnego, supertwardego materiału (najczęściej AiroShock np. futerał Mous Protective dla iPhone). Pochłania on energię kinetyczną, co pozwala ograniczyć zniszczenia powstałe przy upadku urządzenia.

Cyfrowa Stacja Pogodowa

Urządzenie posiada cyfrowy, kolorowy wyświetlacz i jest jednocześnie budzikiem i zegarem. Wskazuje nie tylko temperaturę ale i wilgotność powietrza. Jej koszt to około 60,00 zł przy zamówieniu detalicznym.

Innowacyjne nowinki technologiczne mogą reprezentować Twoją firmę w otoczeniu zewnętrznym, jeśli tylko dasz im szansę. Są to nośniki informacji świadczące o jej podążaniu za nowymi trendami oraz nastawieniu na technikę i rozwój. Są również jednoznacznym sygnałem wysyłanym do interesantów.