Tarot Online

Elita najbogatszych par na świecie

Zdobywanie dużych pieniędzy i osiąganie sukcesów w pojedynkę jest trudne, tak samo jak stworzenie trwałego związku. Jakim parom udało się stworzyć zgrany zespół i mieć ogromny majątek?

Elita najbogatszych par na świecie. Czy je znacie?

Sztuką życia jest prowadzenie pełnej sukcesów kariery i utrzymanie szczęśliwego, solidnego związku. Pary, o których dzisiaj piszemy udowadniają, że przysłowie „ Pieniądze nie dają szczęścia” u nich jednak dały w postaci drugiej połówki. Oto elita najbogatszych par na świecie:

Beyonce i Jay-Z

Elita najbogatszych par na świecie

Para królewska, król i królowa świata rozrywki. Swój majątek powiększali przez liczne koncerty czy wydawanie popularnych płyt muzycznych. Możecie nie wiedzieć ale ta para zbija pieniądze, również na produkcji szampanów czy własnych samolotów. Ich budżet wynosi 1,16 miliardów dolarów.

Miranda Kerr i Evan Spiegel

Elita najbogatszych par na świecie

Ich wspólny majątek wynosi 3,44 miliardy dolarów. Współtwórca Snapchata jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Jego majątek wyliczany jest na ponad 3 miliardy dolarów. Niedawno poślubił australijską modelkę, Mirandę Kerr, której konto wygląda znacznie skromniej. Para się wspiera, Evan Spiegel pojawił się na okładce włoskiego Vogue’a, a Miranda promuje Snapchata.

Bill Gates i jego żona Melinda

Elita najbogatszych par na świecie

Ich małżeństwo trwa już od 23 lat, mają troje dzieci, które nie odziedziczą gigantycznego majątku liczonego na 89,6 miliardów dolarów, ponieważ Gates’owie prowadzą organizację filantropijną The Bill & Melinda Gates Foundation. Ta fundacja jest ich priorytetem, więc przeznaczyli na nią większą część swojego majątku.

Jeff i Mackenzie Bezos

Elita najbogatszych par na świecie

Największym wspólnym majątkiem dysponuje małżeństwo państwa Bezosów. Wynosi on 92,7 miliardów dolarów. Prezes Amazona przed 24 laty poślubił pisarkę Mackenzie Bezos. Porzuciła ona swoją pracę na rzecz założenia z mężem Amazona.

Ivanka Trump i Jared Kushner

Elita najbogatszych par na świecie

Szacuje się, że ich majtek waha się od 207 do 762 milionów dolarów. Najstarsza córka i prawa ręka Donalda Trumpa niedawno świętowała 8. rocznicę ślubu z Jaredem Kushnerem, doradcą jej taty.

Zuckerberg i Priscilla Chan

Elita najbogatszych par na świecie

Wspólny majątek tej pary opiewa na 74,2 miliardy dolarów. Historię Marka Zuckerberga wszyscy doskonale znamy, bo jest twórcą najsłynniejszego portalu społecznościowego „Facebook” – pierwszego miliarda dorobił się w 23. roku życia. Priscilla Chan była u jego boku jeszcze zanim Mark Zuckerberg stał się miliarderem.